Wybierz region

Wybierz miasto

  Uciekał dwa razy

  Autor: Agnieszka Smogulecka

  2000-05-22, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  GAZETA POZNAŃSKA, poniedziałek 22.05.2000 Policjanci ujęli złodzieja samochodu Uciekał dwa razy Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu ujęli Michała P.

  GAZETA POZNAŃSKA, poniedziałek 22.05.2000

  Policjanci ujęli złodzieja samochodu
  Uciekał dwa razy


  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu ujęli Michała P. Wcześniej, gdy próbowali go zatrzymać - uciekając mercedesem staranował malucha. Kierujący fiatem 126 w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala.


  Do wypadku doszło przy ul. Matejki. Jeszcze tego samego dnia, do komisariatu policji zgłosiła się kobieta, mówiąc, że w Smochowicach skradziono ,,na stłuczkę' jej mercedesa. Policjanci nie okazali się jednak łatwowierni. W czasie rozmowy, kobieta przyznała, że zeznania kazał jej złożyć konkubent. W rzeczywistości użyczyła mu pojazdu, którym kierując później doprowadził do zderzenia z maluchem.

  Michał P. był znany wcześniej policji ,,trudnił' się bowiem kradzieżą samochodów. Gdy w jego domu pojawiła się policja, znów zaczął uciekać... Policjanci ujęli go i przesłuchali na okoliczność spowodowania wypadku oraz nakłanania do składania fałszywych zeznań.

  SAGA

  Sonda

  Letnich atrakcji w moim mieście jest...

  • jak na lekarstwo. (79%)
  • na tyle dużo, że często nie wiem co wybrać. (10%)
  • wystarczająco, ale mogłyby być ciekawsze. (10%)