KROTOSZYN > Nie będzie parkowania aut przy stoiskach, nie będzie stoisk na jezdni, chodnikach i trawnikach oraz samowolki ejskie targowisko w Krotoszynie tę-tni życiem dwa razy w tygodniu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
KROTOSZYN > Nie będzie parkowania aut przy stoiskach, nie będzie stoisk na jezdni, chodnikach i trawnikach oraz samowolki

ejskie targowisko w Krotoszynie tę-tni życiem dwa razy w tygodniu. Handluje się tam niemalże wszystkim. Nie wszyscy sprzedawcy stosują się jednak do zasad panujących powszednio, np. nie wywieszają cen i kartek z nazwiskiem, co utrudnia klientom ewentualny zwrot zakupionych przedmiotów. Wkrótce jednak to się skończy.
Krotoszyńscy rajcy doszli do wniosku, że pewne rzeczy trzeba usankcjonować. Według nowych zasad handlarze będą mieli kwadrans na wypakowanie towaru z samochodu na stoisko. Najoptymalniej by było gdyby rozpakowali się około godz. 7.00. Handel smarami, alkoholem, bronią, materiałami pirotechnicznymi, lekami i truciznami będzie zabroniony. Tak samo handel obnośny.
Handlowcom bardzo się to nie podoba. Niektórzy nie kryją oburzenia.

Więcej w papierowym wydaniu IR z 2 czerwca 2009

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!