Dziś kojarzony jest przede wszystkim ze Szkołą Podstawową nr 4, której jest dyrektorem, przed laty z wioślarstwem, w którym odnosił sukcesy. Mowa oczywiście o Krzysztofie Michalskim.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dziś kojarzony jest przede wszystkim ze Szkołą Podstawową nr 4, której jest dyrektorem, przed laty z wioślarstwem, w którym odnosił sukcesy.

Mowa oczywiście o Krzysztofie Michalskim. - Na co dzień wraz z żoną mieszkam w Wągrowcu. Zajmujemy małe mieszkanko w bloku. Dlatego lepiej czuję się na naszej działce między Kobylcem a Bartodziejami. Tu jest cisza i spokój. Można wypocząć. Dlatego co roku już od maja przebywam z żoną na działce. Do Wągrowca mam zaledwie pięć kilometrów, więc dojazd samochodem zajmuje kilka minut, a nawet można ten niewielki odcinek pokonać pieszo czy rowerem. Teraz latem na pewno będę częściej korzystał z wycieczek rowerowych - przyznaje Michalski. Na skraju działki porośniętej równo przyciętym trawnikiem, obsadzonej krzewami stoi niewielki domek.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!