Apple zaprezentował nowego Ipada. Będzie najtańszym w historii firmy Apple zaprezentował nowego Ipada. Będzie najtańszym w historii firmy

Apple zaprezentował nowego Ipada. Będzie najtańszym w historii firmy (© Szymon Starnawski)

Ekran retina o przekątnej 9,7 cala, rysik, aplikacje do pracy i w pełni funkcjonalny tablet. A to wszystko za… 1600 złotych.

Najbardziej w nowym Ipadzie szokuje jego cena. Urządzenie ma być o ⅓ tańsze, niż dotychczasowe modele. Co więcej, urządzenie ma być wyposażone w rysik. Ten, podobnie jak cena, budzi sporo emocji. Po pierwsze, dlatego, że urządzenia firmy z Cupertino długo broniły się przed stosowaniem rysików, po drugie, z uwagi na swoją cenę. Ma on kosztować 429 złotych.

Wspomniana cena dotyczy modelu z 32 gb pamięci wyposażonym jedynie w WiFi. Jeśli chcielibyśmy korzystać z sieci komórkowej, będziemy musieli zapłacić 2199 złotych - przynajmniej za tyle zakup nowego Ipada oferuje producent.


Zobaczcie też: "Kebab ściąga do Politechniki Warszawskiej ludzi z całej Polski! Jak smakuje?"


Hallo

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!