Trwa wielki plebiscyt! Wspólnie wyróżnimy ochotników, jednostki OSP i młodzieżowe drużyny pożarnicze z całej Wielkopolski. Docenimy też policjantów-dzielnicowych. Na zwycięzców czekają cenne nagrody. Zakończył się I - powiatowy etap plebiscytu. W kolejnym etapie - wojewódzkim można będzie głosować na swoich faworytów już od najbliższego piątku, 15 czerwca.

Asy Bezpieczeństwa 2018: zobacz wyniki I etapu!
Zakończył się pierwszy etap plebiscytu Asy Bezpieczeństwa 2018. W kategorii Strażak Ochotnik Roku 2018 do etapu wojewódzkiego przeszedł Marcin Gorniak z OSP Żydowo. W kategorii Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej Roku 2018 I miejsce zajęło OSP Zdziechowa. O tytuł najlepszego dzielnicowego w województwie zawalczą st. sierż. Bartosz Wesołowski z rejonu służbowego nr IV miejski oraz asp. sztab. Sebastian Kwieciński, obszar poza miejski.

Zwycięzcy pierwszego etapu przechodząc do finału zachowają zdobyte w pierwszym etapie glosy. Etap wojewódzki głosowania rozpocznie się w piątek 15 czerwca i potrwa do piątku 22 czerwca do godz. 21. Uroczyste zakończenie plebiscytu odbędzie się 4 lipca o godzinie 12 w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Zwycięzcy odbiorą dyplomy i nagrody z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Piotra Mąki oraz redaktora naczelnego „Głosu Wielkopolskiego” Adama Pawłowskiego. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody! NAGRODY POWIATOWE Nagrodami dla Dzielnicowych na Medal 2018, którzy zajmą pierwsze miejsce w rankingach powiatowych będą: dyplom uznania oraz tytuł Dzielnicowego na Medal 2018 w powiecie medal DZIELNICOWY NA MEDAL 2018


Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!