Na stronie chodzieskiego Urzędu Miejskiego pojawiły się już oświadczenia majątkowe chodzieskich radnych. Niestety nie ma jeszcze oświadczenia burmistrza i przewodniczącego Rady, ale jak tylko się pojawią to im do ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Na stronie chodzieskiego Urzędu Miejskiego pojawiły się już oświadczenia majątkowe chodzieskich radnych. Niestety nie ma jeszcze oświadczenia burmistrza i przewodniczącego Rady, ale jak tylko się pojawią to im do kieszeni również zajrzymy.
Dariusz Boberski, który jest zaopatrzeniowcem w rodzinnej firmie i do tego prowadzi swój biznes ma na koncie 20 tys. zł. To dokładnie tyle samo, ile deklarował rok wcześniej. Dodatkowo radny ten posiada dwie działki budowlane warte 180 tys. zł i samochód marki KIA z 2005 roku.
Radna Beata Chmielewska cały czas pracuje w Cho-dzieskim Domu Kultury i dodatkowo jest kuratorem sądowym. Radna ta posiada mieszkanie, mercedesa vito z 1998 roku i zaciągnęła kredyt komercyjny na 16 tys. zł.
Niewiele zmieniło się też u radnego Łukasza Dymka i Ryszarda Hulidy. Pierwszy deklaruje, że na koncie ma jedynie 2000 zł. oszczędności i nadal jeździ oplem omegą z 1998 roku, a Ryszard Hulida posiada jedynie mieszkanie warte 60 tys. zł.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!