Zwróciła się do nas Daria Kozłowska, której babcia, Bożena Bąk, poszukuje osób ze zdjęcia, które zostało wykonane podczas rocznicy spotkania wicemistrzów Polski w piłce ręcznej

Czy znasz osoby ze zdjęcia? Rocznica spotkania wicemistrzów Polski w piłce ręcznej


Zdjęcie zostało wykonane w Gnieźnie 28.02.1987 roku z okazji zjazdu byłych wicemistrzów Polski w piłce ręcznej z lat 1959-1961. Bożena Bąk (z d. Ziętek) była jedną z zawodniczek, i znajduje się na zdjęciu (trzecia od lewej).

- 28 lutego mija 30 rocznica zjazdu i babcia chciałaby spotkać się z koleżankami z zespolu. Wiemy tylko, że jedna z zawodniczek już nie żyje, a z resztą nie mamy kontaktu - mówi Daria Kozłowska. Trenerem tej drużyny był Andrzej Elantkowski, zasłużony działacz sportowy z Gniezna. Zawodniczki, które są widoczne na zdjęciu, to: Bożena Urbańska-bramkarka, Mirka Janas, Lula Sypniewska, Dziunia Echaust, Regina Rogowska, Janka, Róża, Krysia, Ela Rożek, Ala Staszewska, Halina Kucyper, Ula Nowakowska (nazwiska panieńskie).

Osoby, które mogą pomóc w tej kwestii, proszone są o kontakt z Darią Kozłowską pod numerem telefonu 784881864 oraz mailowo: daria-kozlowska1@wp.pl.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!