Po ponad półrocznym śledztwie Prokuratura Rejonowa w Pile skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Władysławowi W. Z Piły, rocznik 1947 i jego kochance, Krystynie K.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Po ponad półrocznym śledztwie Prokuratura Rejonowa w Pile skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Władysławowi W. Z Piły, rocznik 1947 i jego kochance, Krystynie K., rocznik 1958, za seksualne wykorzystywanie małoletnich dzieci. To ogólny zarzut, w akcie oskarżenia wyszczególniono kilka. Władysławowi W. zarzucono wielokrotne wykorzystywanie seksualne nieletnich, poprzez dotykanie ich narządów płciowych i współżycie z nieletnią Kasią, córką oskarżonej Krystyny K. Kobiecie zarzucono obcowanie z własnym nieletnim synem, czyli kazirodztwo.

Zaczęło się przypadkowo, w 2000 roku. Władysław W. miał zakład szewski na Podlasiu. Tu pewnego dnia zawitał mąż Krystyny K. - Darek. Podczas kolejnych wizyt dowiedział się, że szewc para się ziołolecznictwem. Darek zdradził, że żona skarży się na kobiece dolegliwości. Władysław W. zaoferował pomoc. Od tego czasu był stałym gościem w domu K. Niebawem skłócił małżonków, a Krystyna K. została jego kochanką. W 2004 r. jej mąż Darek wyprowadził się z domu. Tymczasem już rok wcześniej, zielarz zasugerował Krystynie K., by przysłała do niego córkę Kasię, bo jest w stanie wyleczyć ją z trądziku. Wtedy niespełna 11- letnia dziewczynka pod presją matki, zaczęła bywać u mężczyzny w domu. Pod nieobecność swojej żony zielarz regularnie dotykał dziewczynkę w miejsca intymne. Po roku zaczął z nią współżyć, twierdząc, że w ten sposób uchroni ją od choroby, a nawet śmierci! Myli się ten, kto sądzi, że Krystyna K. o tych praktykach kochanka nie wiedziała. Sama wysyłała do niego córkę, wierząc w bajkę zielarza, że ta potrzebuje kontaktów seksualnych. Kasia więc chodziła do mężczyzny regularnie, bywało że dwa razy w tygodniu, przed lekcjami...

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!