Drużyna ze Skiereszewa zwycięzcą Zdziechowa Cup

UKS Zdziechowa
W niedzielę na terenie Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Jankowie Dolnym odbyły się rozgrywki piłkarskie Zdziechowa Cup. Organizatorem imprezy był UKS Zdziechowa.

Każda połowa meczu była traktowana jako osobny mecz (za zwycięstwo – 3 punkty, remis – 1 punkt, przegrana – 0 punktów). Wynik pierwszej połowy w nawiasie. Za większą ilość bramek drużyna uzyskiwała dodatkowy punkt.

Grupa A:
FC Panama Zdziechowa – Tornado Gniezno 3:0 (4:0) (M. Kraczyk 4x, D. Jabkiewicz 2x, M, Zaremba)
Tornado Gniezno – Bad Boys Kunta Team 0:4 (1:0) (R. Walczak – A. Olejniczak 3x, M. Łuczak)
FC Panama Zdziechowa – Bad Boys Kunta Team 1:0 (2:1) (D. Jabkiewicz, M. Zaremba, D. Jastrzębski – M. Łuczak)

Grupa B:
Drużyna Pierścienia Gniezno – 30 plus 2:1 (1:2) (P. Moczulski, K. Wojtkowiak, D. Kowalski – J. Zaremba, B. Wojcieszak, J. Ciesielski)
30 plus – Skiereszewo 0:1 (1:2) (B. Wojcieszak – K. Błachowiak 2x, J. Przybylski)
Drużyna Pierścienia Gniezno – Skiereszewo 4:4 (1:1) (M. Jurgoński 2x, K. Wojtkowiak, P. Moczulski, M. Szkudlarek – J. Przybylski, K. Błachowiak 3x, bramka samobójcza)

Tabela:
1. Skiereszewo 9 8-6
2. Drużyna Pierścienia Gniezno 6 8-8
3. 30 plus 3 4-6

Mecz o 3 miejsce: Bad Boys Kunta Team – Drużyna Pierścienia Gniezno 2:2 (5:0) (M. Łuczak 5x, A. Janas, A. Olejniczak – M. Jurgoński, K. Wojtkowiak)
Finał: Skiereszewo – FC Panama Zdziechowa 5:0 (J. Przybylski 2x, K. Błachowiak 3x)

Drużyna, która zwyciężyła, otrzymała nagrodę w wysokości 600 zł do wykorzystania w hurtowni sportowej oraz medale w kolorze złotym. Wręczenie nagród odbędzie się na gali sportu w Zdziechowie (28.02.2015). Drużyna, której przypadłtytuł wicemistrza, otrzymała medale w kolorze srebrnym. Zespół, który ulokuje się na trzecim miejscu, uzyskał tytuł drugiego wicemistrza i otrzymuje medale w kolorze brązowym.

Dla najlepszego strzelca i bramkarza wręczone zostaną indywidualne statuetki.