Fotograf Krzysztofa Ostrowskiego urzędnikiem w gminie Gniezno

Urząd Gminy Gniezno ogłosił wyniki naboru na trzy stanowiska urzędnicze: podinspektora ds. kancelaryjnych i obsługi sekretariatu, podinspektora ds. kultury i aktywizacji społecznej i informatyka.
Fotograf Krzysztofa Ostrowskiego urzędnikiem w gminie Gniezno
 arch.

Informatykiem został Hubert Binarsch z Gniezna, podinspektorem ds. kultury i aktywizacji społecznej został Rafał Jurke z Gniezna, a podinspektorem ds. kancelaryjnych i obsługi sekretariatu została Sylwia Pawlak z Osińca.

Rafał Jurke jest współpracownikiem posła Krzysztofa Ostrowskiego - wykonuje zdjęcia podczas wydarzeń z udziałem parlamentarzysty. Ponadto, jest przewodnikiem turystycznym i miłośnikiem lokalnej historii. Do jego obowiązków należeć będzie m.in.: utrzymywanie bieżących kontaktów z mediami, wydawnictwami, firmami reklamowymi, etc. oraz opracowywanie i realizacja strategii działań marketingowych i promocyjnych gminy.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

14.03.2019, 22:18

A czy to prawda że ten kierowca posiadał funkcję asystenta i zarabiał ponad 7000 złotych?

14.03.2019, 22:17

A czy to prawda że ten kierowca posiadał funkcję asystenta i zarabiał w owym czasie ponad 7000 zlotych

14.03.2019, 18:07

Żaden fotograf, bez złośliwości gnieźnieńscy gryzipiórkowie z Głosu! Tak samo nazywaliście kierowcę Ostrowskiego. A wszystko po to, by nie zatrudniać specjalnego fotografa, to zdjęcia robił kierowca ,a teraz po prostu dobry znajomy posła. No i konkretnie - jakie zarzuty do znanego regionalisty i niezwykłego miłośnika Gniezna, jego historii i poszukiwania ciekawych wątków nie tylko z miasta, ale i z okolicy? Żałośni jesteście z tym artykułem i także ci, którzy w czambuł potępiają ten wybór. Sami pewnie niczego dla Gniezna i powiatu nigdy nic za frico nie zrobili.

13.03.2019, 20:41

Standard
Wszystko zostaje wśród swoich

13.03.2019, 14:15

bez znajomości ani do urzędowego progu, smutne, ale prawdziwe...

13.03.2019, 11:53

Diety radnych zostały na tym samym poziomie co przez ostatnie 8 lat 😉

13.03.2019, 07:14

Bo sami też za swoje nierobstwo przyznali sobie horrendalne diety.

13.03.2019, 07:08

Ja jako mieszkaniec gminy jestem za obniżeniem wynagrodzenia dla Pani wójt. Nie rozumiem dlaczego radni głosowali za tak wysokim wynagrodzeniem.

13.03.2019, 06:41

zazdrośnicy!

13.03.2019, 05:44

Po co te ogłoszenia o pracę jak z góry wiadomo kto musi być przyjęty na dane stanowisko. Widać jak pani wójt rządzi gmina robiąc sztuczne stanowiska pracy.

13.03.2019, 00:27

Czego zazdrościcie? Gośc poważny, dobry organizator, jak nikt inny zna Gniezno od podszewki, działa od lat w kulturze itd. Jak tak bardzo was interesują inne stołki, to zobaczcie lepiej, co się dzieje w magistracie i w starostwie, to oczy wam wyjdą na wierzch.

12.03.2019, 21:19

A co myśleliscie mieszkańcy gminy że jak glosowaliscie na Suplicka to ona będzie rządzić, przecież od początku było wiadomo że rządzić będzie Ostrowski. A jest jeszcze jeden człowiek Ostrowskiego, ściągnięta do starostwa za jego czasów, a teraz podążyła do gminy, Pani wrzaskowska

12.03.2019, 19:51

no i o co afera???

12.03.2019, 19:38

Jak widać jest odpowiedź kto miesza w tej gminie. Za czasów poprzednika tak było i teraz to samo

12.03.2019, 16:14

A jakie kompetencje ten Pan posiada i przygotowanie,żeby zajmować się takimi sprawami; już czego on się nie imał w swoim zawodowym życiu???!!!Czy nadal kolesiostwo partyjne będzie popierane przy zatrudnianiu?