Wypadek w Komorowie. Jednak osoba nie żyje, cztery ranne

Jedna osoba zginęła, cztery natomiast zostały ranne i odwiezione do szpitala - to wstępny bilans wypadku, do którego doszło w poniedziałek w miejscowości Komorowo, gm. Kłecko.

1/4
W zdarzeniu udział brały trzy pojazdy - fiat cc, renault laguna oraz vw transporter. Osoba, która straciła życie to kierowca fiata. Na razie nie wiadomo jak doszło do wypadku. Naczelnik gnieźnieńskiej drogówki - Sławomir Sikorski - nie wyklucza, że przyczyną mogła być nadmierna prędkość. - Wyjaśniamy wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Policjanci pracują pod nadzorem prokuratora - powiedział krotko po wypadku S. Sikorski. Wówczas nie wiadomo było jeszcze nie tylko co przyczyniło się do tragedii ale także kto brał w niej udział. Wiadomo było tylko, że w samochodach łącznie podróżowało sześć osób, obrażeń nie odniósł kierowca vw. Droga była przez około dwie godziny zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

Komentarze (1)

avatar
avatar
Genek (gość)

"Policja wyznaczyła objazdy" - dobre sobie. Akurat zajechałem tam, jak już 'cinkusia' mieli na lawecie i zaczeli wciągać lagunę, i policja żadnego objazdu nie "organizowała" kierowcy sami musieli sie nawracać jak juz dojechali do wypadku. A kierowcy ciężarówek musieli stać i czekać.

Wybierz kategorię