W Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się druga edycja konkursu "Kalejdoskop talentów".

Niedzielny przegląd talentów w MOK-u postawił jury przed trudnymi wyborami. Wśród uczestników pojawili się wykonawcy bardzo różni. Najwięcej było muzyków: wokalistki, hip-hopowcy, zespół rockowy Steam EnginE, który wykonując pierwszy utwór własnej kompozycji już zdobył sobie grupę fanów. Nie zabrakło jednak też śpiewu operowego, tańca nowoczesnego i orientalnego. W pamięć zapadł iluzjonista Michał Ignaszewski, którego sztuczek z kartami nikt z widowni nie potrafił rozszyfrować.

Jury (w składzie: Paulina Lewandowska, Bartosz Suchodolski, Roman Nowak) do finału nominowało: Steam EnginE, Mateusza Suleja, Marikę Jaskułę, Natalię Majewską-Marszałek i Klaudię Danielewicz.

Szansę na pokazanie się podczas Dni Gniezna w maju będą mieć też zdobywcy "zielonej karty", co do których jury podejmie decyzję po drugich eliminacjach: Michał Ignaszewski, Patrycja Trzaskawka i Ilona Rzyska.

Kolejne eliminacje odbędą się w lutym. Konkurs jest otwarty dla wszystkich utalentowanych - w dowolnej dziedzinie - którzy ukończyli 10. rok życia.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Michał Ignaszewski (gość)

http://www.youtube.com/watch?v=QipH3yXRD3k

http://www.youtube.com/watch?v=u5JwXhp4Jc4

http://www.youtube.com/watch?v=bskemhiVtWs