Gniezno: Kalejdoskop talentów w MOK-u. Muzyka, taniec i sztuczki z kartami

W Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się druga edycja konkursu "Kalejdoskop talentów".

Niedzielny przegląd talentów w MOK-u postawił jury przed trudnymi wyborami. Wśród uczestników pojawili się wykonawcy bardzo różni. Najwięcej było muzyków: wokalistki, hip-hopowcy, zespół rockowy Steam EnginE, który wykonując pierwszy utwór własnej kompozycji już zdobył sobie grupę fanów. Nie zabrakło jednak też śpiewu operowego, tańca nowoczesnego i orientalnego. W pamięć zapadł iluzjonista Michał Ignaszewski, którego sztuczek z kartami nikt z widowni nie potrafił rozszyfrować.

Jury (w składzie: Paulina Lewandowska, Bartosz Suchodolski, Roman Nowak) do finału nominowało: Steam EnginE, Mateusza Suleja, Marikę Jaskułę, Natalię Majewską-Marszałek i Klaudię Danielewicz.

Szansę na pokazanie się podczas Dni Gniezna w maju będą mieć też zdobywcy "zielonej karty", co do których jury podejmie decyzję po drugich eliminacjach: Michał Ignaszewski, Patrycja Trzaskawka i Ilona Rzyska.

Kolejne eliminacje odbędą się w lutym. Konkurs jest otwarty dla wszystkich utalentowanych - w dowolnej dziedzinie - którzy ukończyli 10. rok życia.
∨ Czytaj dalej

Więcej na temat

Komentarze (2)

avatar
avatar
Michał Ignaszewski (gość)

http://www.youtube.com/watch?v=QipH3yXRD3k

http://www.youtube.com/watch?v=u5JwXhp4Jc4

http://www.youtube.com/watch?v=bskemhiVtWs

Wybierz kategorię