Gniezno: MKS "Mieszko" Gniezno kontra MKS "Pogoń" II Szczecin [FOTO, VIDEO]

Magdalena Smolarek
W sobotnie popołudnie na stadionie miejskim przy ul. Strumykowej odbył się mecz piłkarski niepokonanego w III lidze Mieszka Gniezna z Pogonią II Szczecin (rezerwą ekstraklasową). Już po pierwszej połowie MKS Mieszko Gniezno prowadziło 2:0. Ostatecznie Mieszko Gniezno wygrało 7:1 z Pogonią II Szczecin! Zobaczcie jak wyglądał mecz!

Gniezno: MKS "Mieszko" Gniezno kontra MKS "Pogoń" II Szczecin

W sobotę na swoim stadionie MKS Mieszko Gniezno podejmował MKS Pogoń II Szczecin. Po pierwszej połowie prowadzili gnieźnianie 2:0. Oby dwie bramki strzelił Tomasz Bzdęga.

Zobaczcie fragmenty spotkania:

Druga połowa była równie emocjonująca. Znów triumfował Tomasz Bzdęga, który zdobył trzecią bramkę dla gospodarzy.
W 60 minucie spotkania piłkarzom Pogoni udało się "ukraść" Mieszkowi jednego gola, ale już 3 minuty później gnieźnianie odpowiedzieli celnym strzałem i tak wynik meczu prezentował się 4:1.

Wydawałoby się, że tak wysoka wygrana spowolni gospodarzy, bo mają pewne zwycięstwo. Nic bardziej mylnego. W następnych minutach piłkarze Mieszka strzelili kolejne 3 gole.

Ostatecznie MKS "Mieszko" Gniezno wygrało 7:1 z MKS "Pogoń" II Szczecin.