W piątek, 15 czerwca 2018 roku o godz. 17:45 na stadionie żużlowym przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie odbędzie się mecz żużlowy w ramach I Polskiej Ligi Żużlowej, pomiędzy drużynami GTM Start Gniezno – ROW Rybnik. W związku z organizowanym meczem od godziny 16:15 nastąpią tymczasowe utrudnienia w organizacji ruchu.

Gniezno.Uwaga! W piątek utrudnienia w ruchu w związku z meczem żużlowym
Zmiany w organizacji ruchu planowane są od godz. 16:15 do czasu rozejścia się kibiców, po zakończeniu zawodów.

Ograniczenie ruchu dotyczyć będzie ul. Wrzesińskiej, od Ronda Gnieźnieńskich Olimpijczyków do skrzyżowania ul. Pawła Cymsa z ul. Wrzesińską.
Na odcinku wyłączonym z ruchu dopuszczony zostanie ruch komunikacji publicznej oraz dojazd do parkingów rozmieszczonych w rejonie stadionu. Przewidywany dojazd do parkingów odbywać się będzie od strony skrzyżowania ul. Wrzesińskiej z ul. Cymsa.

Ponadto na czas wprowadzenia zmiany organizacji ruchu sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu
ul. Wrzesińskiej z ul. Cymsa przełączona zostanie w tryb awaryjny. Dodatkowo na skrzyżowaniach w rejonie stadionu zastosowane będzie ręczne kierowanie ruchem przez uprawnionych funkcjonariuszy oraz oznakowanie informujące o zmianach w organizacji ruchu.

Źródło: KPP Gniezno

MŚ: Pierwszy mecz Polaków coraz bliżej. "Znamy już mocne i słabsze strony Senegalu"

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!