Dużym zainteresowaniem cieszy się wystawa studentów Instytuty Kultury Europejskiej w Gnieźnie.

Gniezno. W wehikule czasu: Lata 90-te


XX w. to okres dynamicznego rozwoju kultury współczesnej. Czy nadszedł już czas aby wspomnienia z nim związane zamknąć w szklanych gablotach? Na to pytanie twierdząco odpowiedzieli studenci Instytutu Kultury Europejskiej w Gnieźnie organizując wystawę "W wehikule czasu: Lata 90-te".

Inicjatywa Studenckiego Koła Kulturoznawczego "Kameleon" spotkała się z dużym zainteresowaniem. Na otwarcie wystawy licznie przybyli przede wszystkim studenci, którzy bardzo sentymentalnie podchodzi do oglądanych gadżetów. - Najlepsze w tej wystawie jest to, że wszystkie rzeczy to dla mnie wspomnienia z dzieciństwa - przyznaje jeden ze zwiedzających.

W przygotowanych gablotach organizatorzy umieścili przede wszystkim swoje pamiątki z tego okresu. Dominowała muzyka na kasetach, gadżety z popularnych serialów i bajek oraz pierwsze gry telewizyjne.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!