To był jeden z najbardziej udanych występów Karoliny Artymowicz w programie Idol. Zaśpiewała dziś utwór "Give Me Love" Eda Sheerana i usłyszała same pozytywne słowa od jurorów.

Karolina Artymowicz dziś "wykroczyła poza pułap"

Gościem specjalnym 4. odcinka finałowego programu Idol była jedna z najpopularniejszych muzycznych rodzin na świecie - The Kelly Family. W dzisiejszym odcinku Idola 2017 uczestnicy zaśpiewali największe przeboje o miłości.

Po raz kolejny występ Karoliny Artymowicz z Charbowa został wysoko oceniony przez członków jury programu Idol. - Lubię na ciebie patrzeć, lubię cię słuchać, ale najbardziej nie mogę się doczekać twojego autorskiego projektu - powiedział Janusz Panasewicz. Z kolei Ela Zapendowska stwierdziła, że Karolina dziś "wykroczyła poza pułap". Tym samym otrzymała przepustkę do kolejnego - 5. odcinka finałowego.

Karolina jest wśród najlepszej czwórki finałowej ogólnopolskiego talentshow. Dowiedziała się o tym dzień przed egzaminem dojrzałości. Po występie na żywo w Polsacie czeka ją kilkugodzinna podróż z Warszawy do Charbowa, gdyż jutro o 9.00 będzie pisać maturę w I LO w Gnieźnie. Trzymamy kciuki, by poszło jej tak samo dobrze jak występy w programie.Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!