Anna Pacholczyk Gniezno Anna Pacholczyk Gniezno

Aby zagłosować na Annę Pacholczyk, wyślij sms o treści SUPER.117 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT) (© Dawid Stube/Agencja Fotostube)

Poznaj kandydatkę do tytułu Kobieta Przedsiębiorcza!

Anna Pacholczyk - sekretarz gminy Gniezno

Zaangażowana w zdobywanie środków unijnych na inwestycje w gminie. Uczestniczy także w działaniach Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Doświadczona i kompetentna, dobry organizator. Jak mówią o niej współpracownicy, wszystko, czym zajmuje się Urząd Gminy ma "w małym palcu". Strażniczka porządku w gminie. Dzięki niej, urząd nie "stoi na głowie". Anna Pacholczyk stawia na dialog i porozumienie podczas posiedzeń gminnych komisji i sesji Rady Gminy Gniezno. Podczas burzliwych dyskusji na sesji, stara się temperować emocje swoim ogromnym spokojem. Wciąż dąży do tego, żeby gmina Gniezno została uznana za wyróżniająca się markę i nie była kojarzona z miastem Gniezno. Dzięki jej usilnemu przekonaniu, radni zdecydowali o tym, że dziś gmina ma swoje logo, herb i flagę. Czuwa też nad wszystkimi inwestycjami na terenie gminy Gniezno.

Zobacz inne kandydatki i serwis specjalny Kobieta Przedsiębiorcza - KLIKNIJ!

Aby zagłosować na Annę Pacholczyk, wyślij sms o treści SUPER.117 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)Aktualne wyniki w powiecie gnieźnieńskim:

Aktualne wyniki w skali województwa:Czytaj także