Od dziś możecie wybierać spośród dziesięciu kandydatek tę „naj”... Rozpoczynamy rywalizację o tytuł Kobiety Przedsiębiorczej!

Jutro Dzień Kobiet, więc już dziś czas oddać przestrzeń naszym Paniom. Rozpoczynamy plebiscyt na Kobietę Przedsiębiorczą!

Oprócz honorowego tytułu przygotowaliśmy jeszcze dodatkowe nagrody dla zwyciężczyni etapu wojewódzkiego:

- Nagroda za I miejsce: ekskluzywny zestaw składający się z torby podróżnej, teczki konferencyjnej, jedwabnej apaszki, lusterka, biżuteryjnego breloka i długopisu (Christian Lacroix).

- Nagroda za II miejsce: prestiżowy zestaw, w którego skład wchodzi pióro wieczne, zegarek i biżuteryjna pamięci USB (Christian Lacroix, Ungaro).

- Nagroda za III miejsce: elegancki zestaw dodatków takich jak pióro wieczne i zegarek (Christian Lacroix).

Głosować można już od dziś. Swoje uznanie dla pracy i zaangażowania nominowanych Pań, można wyrazić poprzez wysłanie SMS-a na nr 72355 o treści, która znajdziecie w serwisie specjalnym na stronie gniezno.naszemiasto.pl (tam znajdują się także aktualne wyniki głosowania).

Zobacz serwis specjalny Kobieta Przedsiębiorcza

Każdy może oddać dowolna ilość głosów, jeśli uważa że na takie poparcie zasłużyła jego kandydatka! Koszt w ten sposób oddanego głosu to 2,46 zł z VAT. Głosowanie potrwa do 5 kwietnia do północy.

Przez najbliższe dni będziemy przedstawiać Wam nasze kandydatki. Przeczytacie czym się zajmują, co chcą osiągnąć i co myślą o nich współpracownicy i znajomi.

Zabawę więc czas zacząć. I niech wygra najlepsza z najlepszych Pań! Plebiscyt już trwa!

Poznaj wszystkie kandydatki do tytułu Kobieta Przedsiębiorcza

Czytaj także