Któż nie pamięta Wichury z „Czterech pancernych i psa”? Albo Duńczyka z „Vabank”? Czy wreszcie seniora Mostowiaka z „M jak miłość”? Każda z tych serialowych ról, a przecież było ich ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Któż nie pamięta Wichury z „Czterech pancernych i psa”? Albo Duńczyka z „Vabank”? Czy wreszcie seniora Mostowiaka z „M jak miłość”? Każda z tych serialowych ról, a przecież było ich więcej, przynosiła Witoldowi Pyrkoszowi miłość publiczności. Najwyraźniej nadszedł czas w życiu Witolda Pyrkosza, by zagrać samego siebie. W rozmowie z Anną Grużewską i Izą Komendołowicz aktor opowiada o swoim życiu i karierze. To dowcipna opowieść, obfitująca w anegdoty ze środowiska aktorskiego, pokazująca styl życia tej grupy zawodowej, której cząstką jest Pyrkosz. Poznajemy jednak nie tylko Pyrkosza – aktora, ale i syna, męża, ojca. Aktor bez nadęcia opowiada o swojej rodzinie, o domu, który jest najważniejszym jego miejscem na ziemi. Każdy, kto zna aktora, pragnie zapewne dowiedzieć się o nim więcej. A ta książka z pewnością spełni te oczekiwania.

Witold Pyrkosz, Podwójnie urodzony, Wydawnictwo Literackie, cena 32 zł.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!