W czasie deszczu dzieci się nudzą… Ale nie w Gdyni! Miejska Biblioteka Publiczna W Gdyni przygotowała na lipiec i sierpień mnóstwo atrakcji dla najmłodszych czytelników.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W czasie deszczu dzieci się nudzą… Ale nie w Gdyni! Miejska Biblioteka Publiczna W Gdyni przygotowała na lipiec i sierpień mnóstwo atrakcji dla najmłodszych czytelników. Głośne czytanie bajek, zajęcia plastyczne, zagadki, konkursy, krzyżówki, pogadanki, układanie opowiadań i wierszyków, zabawy literackie, wakacyjne kino i mnóstwo innych atrakcji. Wszystko to w filiach: ! – Gdynia Obłuże, 2 – Gdynia Śródmieście, 3 – Gdynia Grabówek, 10 – Wzgórze św. Maksymiliana, 12 – Gdynia Chylonia, 13 – Gdynia Oksywie, 14 – Gdynia Karwiny i 18 – Gdynia Chylonia. Więcej informacji na stronie www.mbpgdynia.pl

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!