Mister Wielkopolski 2014. Półfinał w ostrowskim Venus Club. Impreza odbyła się w nocy, publiczność wybrała finałową dwunastkę, która powalczy dziś w Yoyo Bowling & Club (również w Ostrowie Wielkopolskim) o tytuł mistera

Mister Wielkopolski 2014. Półfinał w ostrowskim Venus Club

Dziś w ostrowskim Yoyo Bowling & Club odbędzie się wielki finał wyborów Mistera Wielkopolski 2014. Kandydaci przygotowywali się do walki o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny naszego województwa przez kilka tygodni. Przeszli intensywne przygotowania, ostre treningi i mieli specjalne diety. Teraz efekty ich pracy będzie można zobaczyć w Ostrowie. Organizatorzy imprezy zapowiadają, że będzie to najgorętszy weekend w tym roku. Na wybiegu zaprezentuje się 12 kandydatów. Mister otrzyma statuetkę – Symbol Zwycięzcy. Początek finału o godz. 21:00 w klubie przy ulicy Wrocławskiej.

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Mister Wielkopolski 2014. Półfinał w ostrowskim Venus Club

Czytaj także

    Komentarze (4)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!