Mistrzowie Urody Mistrzowie Urody Akcja specjalna

Mistrzowie Urody

Najlepsi, perfekcyjni, wyznaczający trendy - tacy są Mistrzowie Urody 2017. Laureatów tego prestiżowego plebiscytu wybiorą w głosowaniu Wielkopolanie - ich najwierniejsi Klienci. Zwycięzcy odbiorą wyjątkowe nagrody podczas Wielkiej Gali Mistrzów Urody na jednej najpoważniejszych imprez branży - Targach LOOK i beautyVision.

KLIKNIJ i wybierz kategorię plebiscytu:


">">">">">">">">">">


Wielka akcja Mistrzowie Urody ma wyłonić osoby, które są najlepsze w swojej branży, cieszą się szacunkiem oraz uznaniem klientów. Współtworzą ją z nami organizatorzy prestiżowych Targów beautyVISION i LOOK – Międzynarodowe Targi Poznańskie. Odbywająca się w kwietniu impreza gromadzi wszystkich tych, którzy mają coś do powiedzenia w tym środowisku. Swoją wiedzą będą się oni dzielić na szkoleniach i konferencjach, w których udział mają też zagwarantowany laureaci plebiscytu MISTRZOWIE URODY. Ale to nie wszystko. Zwycięzcy otrzymają dwudniowe zaproszenia na całą imprezę, darmową reklamę, niektórzy możliwość wystawienia się na targach, ale także... coś dla ciała (m.in. pobyty w SPA i... nie tylko - czytaj niżej!).

- Udział w naszej akcji jest znakomitą promocją – mówi Marcin Fuszpaniak, wiceprezes poznańskiego oddziału Polska Press. - Przez cały miesiąc na łamach tygodników dołączanych w piątki do "Głosu Wielkopolskiego" będziemy prezentować liderów rankingów, a późnej zwycięzców. Będziemy ich przedstawiać także w internecie i - co bardzo ważne - także na naszych fanpage'ach w serwisie Facebook. Taki zasięg gwarantuje skuteczność promocji.

W branży poświęconej urodzie najważniejsza jest ocena klientów. Dlatego zwycięzcy naszej akcji zostaną wybrani właśnie ich głosami – osobno w Poznaniu, Kaliszu i powiecie kaliskim, Koninie i powiecie konińskim, Lesznie i powiecie leszczyńskim, Pile i powiecie pilskim, Ostrowie Wielkopolskim i powiecie ostrowskim, Gnieźnie i powiecie gnieźnieńskim oraz wszystkich pozostałych powiatach wielkopolskich – w tym osobno w powiecie poznańskim.

Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane do 10 marca. Głosowanie powiatowe odbędzie się za pomocą SMS-ów Premium. Rozpocznie się 3 marca i potrwa do 24 marca. Najlepsi kandydaci przejdą do etapu wojewódzkiego, który potrwa do 7 kwietnia. Dzień później ogłosimy wielkich zwycięzców.

Kandydatów można zgłaszać tutaj oraz telefonicznie pod nr 502 499 364.

Cenne nagrody dla laureautów


Zwycięzcy w kategorii Fryzjer Roku oraz Kosmetyczka Roku z każdego miasta i powiatu zdobędą:
 • dyplom wręczany podczas Targów beautyVISION i LOOK,
 • dwuosobowe zaproszenie na trzydniowy pobyt w hotelu SPA SANDRA (lokalizacja do wyboru)
 • oraz dwudniową wejściówkę na Targi.

Dodatkowo zwyciężczynie kategorii Kosmetyczka Roku w 32 powiatach otrzymają wejściówki na V KONGRES SALON KOSMETYCZNY XXI WIEKU wraz z pakietem uczestniczki (tutaj przeczytasz więcej o pakiecie nagród).

Dodatkowo zwycięzcy w kategorii Fryzjer Roku w 32 powiatach otrzymają zaproszenie na Kongres fryzjerski "Premiera nowej kolekcji KEMON 2017".

tekst alternatywny
Czytaj więcej o SandraSPA


Zwycięzcy w kategoriach Salon Fryzjerski i Studio Uroda z każdego miasta i powiatu oraz zwycięzca w kategorii SPA Roku zdobędą:
 • dyplom wręczany podczas Targów beautyVISION i LOOK,
 • dwuosobowe zaproszenie na trzydniowy pobyt w hotelu SPA SANDRA (lokalizacja do wyboru)
 • vouchery na reklamę lub ogłoszenie/informację w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i NaszeMiasto.pl o wartości 3000 zł,
 • dwudniową wejściówkę na Targi,
 • ponadto laureat w kategorii SPA będzie miła możliwość zaprezentowania swoich usług podczas Targów na wyznaczonym ministoisku.


Zdobywcy drugich i trzecich miejsc w kategoriach Salon Fryzjerski i Studio Uroda z każdego miasta i powiatu oraz zwycięzca w kategorii SPA Roku otrzymają:


Zwycięzcy w kategoriach Stylistka Paznokci Roku, Dietetyczka Roku oraz Masażysta Roku zdobędą:
 • dyplom wręczany podczas Targów beautyVISION i LOOK,
 • dwuosobowe zaproszenie na pobyt w hotelu SPA Sandra (lokalizacja do wyboru)
 • oraz dwudniową wejściówkę na Targi.


Wszystkie zgłoszone do plebiscytu blogerki zapraszamy na BLOG BEAUTY DAY w niedzielę 23 kwietnia podczas Targów beautyVISION i LOOK. Tego dnia zaplanowane mają tam specjalne spotkanie z najważniejszymi blogerkami urodowymi z całej Polski, poczęstunek, wycieczkę po stoiskach firm sponsorujących wydarzenie, gdzie będą przygotowane dla nich bardzo atrakcyjne zestawy prezentów. Warunkiem koniecznym, oprócz zgłoszenia się do plebiscytu, jest obowiązek napisania zapowiedzi wyjazdu na spotkanie i na targi na swoich blogach i portalach społecznościowych. A po spotkaniu - do napisania relacji z wizyty na targach.

Laureatki wojewódzkie (pierwsze 3 miejsca) zostaną nagrodzone na forum blogerek, na które co roku przyjeżdża ok. 50 blogerek.

Zwyciężczyni w kategorii Blogerka Urodowa Roku zdobędzie także:
 • dyplom wręczany podczas Targów beautyVISION i LOOK,
 • dwuosobowe zaproszenie na pobyt w hotelu SPA Sandra (lokalizacja do wyboru),
 • dwudniową wejściówkę na Targi.

Dodatkowo trzy blogerki, które zdobędą najwięcej głosów, zaprezentują się w specjalnej Strefie Blogerów na Targach beautyVISION, gdzie będą mogły promować swoje blogi, a także spotykać się z gośćmi targów i wystawcami z branży.

Natomiast zwycięzca w kategorii Lekarz Medycyny Plastycznej i Estetycznej zdobędzie:
 • dyplom wręczany podczas Targów beautyVISION i LOOK,
 • dwuosobowe zaproszenie na pobyt w hotelu SPA Sandra (lokalizacja do wyboru),
 • vouchery na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i NaszeMiasto.pl o wartości 3000 zł,
 • możliwość zaprezentowania się na Targach na własnym ministoisku.


Laureaci drugich i trzecich miejsc z każdego miasta i powiatu w kategoriach Fryzjer Roku i Kosmetyczka Roku oraz zdobywcy drugich i trzecich miejsc w kategoriach Masażysta Roku, Blogerka Roku, Stylistka Paznokci Roku i Lekarz Medycyny Estetycznej Roku otrzymają dyplom potwierdzający zaufanie jakim obdarzyli ich głosujący.

Laureaci głosowań wojewódzki z kategoriach: Fryzjer Roku, Salon Fryzjerski Roku, Kosmetyczka Roku i Studio Uroda Roku otrzymają dyplom potwierdzający najwyższe uznanie w Wielkopolsce oraz prestiżowe statuetki.

Wielka gala MISTRZÓW URODY


Nagrody zostaną wręczone podczas prestiżowych Targów beautyVISION i LOOK, które odbędą się pod koniec kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu.

tekst alternatywny
Czytaj więcej o targach


Informacji o akcji udziela Krzysztof Stawowy - tel. 502 499 364, krzysztof.stawowy@polskapress.pl.

- KLIKNIJ I WYPEŁNIJ FORMULARZ">TUTAJ MOŻESZ ZGŁOSIĆ SWOICH KANDYDATÓW
- KLIKNIJ I WYPEŁNIJ FORMULARZ


Z regionu