Nickelback w Polsce 2016: jest nowy termin i lokalizacja odwołanego koncertu. Poprzedni występ grupy miał się odbyć w 2015 r. w łódzkiej Atlas Arenie - tym razem autorzy "How You Remind Me" mają wystąpić 21 września na Torwarze w Warszawie.


Nickelback w Polsce 2016: 21 września 2016 r., Torwar, Warszawa. Bilety: 190 - 300 PLN

Grupa od początku swojej kariery utrzymuje się w czołówce najbardziej popularnych zespołów ostatnich dwóch dekad. Światowa sprzedaż albumów grupy przekroczyła 50 milionów, a ich niezapomniany hit „How You Remind Me” pozostaje na liście Billboardu jako „Top Rock Song of The Decade”.Pośród wszystkich wyróżnień zdobytych przez Nickelback do najważniejszych należą "Top Rock Group of the Decade" dziewięć nominacji do nagrody Grammy, trzech American Music Awards, World Music Award, People’s Choice Award. W rodzinnej Kanadzie Nickelback zdobył 36 nominacji do JUNO Award, z których wygrali aż 12 statuetek. Zespół został również umieszczony na Canada’s Walk of Fame.


Zobaczcie też: Serwis Koncerty w Polsce: zapowiedzi, fotorelacje, wywiady z artystami, bilety na koncertyJeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl


Koncerty w Polsce

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Mirasek (gość)

Powiem tak:zespół wspaniały ale nie będę jechał 550 km na dodatek do tego zapyziałego miasta ...

AGA (gość)

Serce mi krwawi. 10 lat czekałam na nich. Na pierwszym koncercie nie byłam, bo dzieci za małe, żeby zostawić.
Teraz znów mnie nie będzie, bo nie mam z kim jechać. Autem bezpieczniej, a w grupie i taniej. Nikt się nie odezwał na moje ogłoszenie na fejsie, czy ktoś jest chętny z okolic Złotowa czy nawet Piły. Auto by było :(
Kocham ROCK'a i NICKELBACK.
Przypomina mi się pierwszy koncert, jak znajoma ( przez FB) będąc na koncercie, zadzwoniła do mnie i złyszałam piosenkę PHOTOGRAPH przez telefon. Płakałam ze szczęścia. To było dwa lata temu. Teraz szczęście mnie opuściło i nie będę mogła cieszyć się widząc na żywo moich idoli.