Już niebawem, 17 czerwca br. ukaże się nowa książka Katarzyny Grocholi. Na niemal sześciuset stronach powieści, zatytułowanej Kryształowy Anioł Katarzyna Grochola powołała do życia nową bohaterkę, Sarę, która z ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Już niebawem, 17 czerwca br. ukaże się nowa książka Katarzyny Grocholi. Na niemal sześciuset stronach powieści, zatytułowanej Kryształowy Anioł Katarzyna Grochola powołała do życia nową bohaterkę, Sarę, która z pewnością zawładnie sercami Polek.
Sara naprawdę jest jedną z nas – boryka się z blaskami i cieniami codziennego życia. Trudno jej znieść nieobecność zapracowanego męża, marzy o dziecku i pracy, która będzie jednocześnie pasją. Życie nie szczędzi goryczy, ale w końcu, w najmniej spodziewanym momencie, Sara odnosi upragniony sukces.
W Kryształowym Aniele czytelnicy odnajdą niezwykłą syntezę tego, co znamy z Nigdy w życiu! i Trzepotu skrzydeł: Błyskotliwe dialogi, zabawne qui pro quo, ale też atmosferę dramatu psychologicznego. To książka, która nie sprawi, że od razu zobaczymy świat przez różowe okulary. Ale z pewnością pomoże nam zdjąć czarne.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: