Wydawnictwo Replika zapowiada 3 nowe pozycje historyczne. Pierwsza z nich to Rzeź na morzu. Zbrodnie Cesarskiej Marynarki Wojennej Japonii – Marka Eltona, przedstawiająca rzadko podejmowaną problematykę ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wydawnictwo Replika zapowiada 3 nowe pozycje historyczne. Pierwsza z nich to Rzeź na morzu. Zbrodnie Cesarskiej Marynarki Wojennej Japonii – Marka Eltona, przedstawiająca rzadko podejmowaną problematykę zbrodniczych aspektów wojny prowadzonej na morzu przez Cesarską Marynarkę. Autor, znany autorytet w dziedzinie marynistyki i kwestii związanych z Dalekim Wschodem swoją pracą wypełnia tę lukę.
Druga książka to Biała śmierć. Najskuteczniejszy snajper w historii Simo Häyha Petri Sarjanena. Jest to historia życia Simo Häyhy, bohatera wojny radziecko-fińskiej, uznawanego za najskuteczniejszego snajpera w historii wojen.
I trzecia pozycja – Wojny polsko-krzyżackie Witolda Mikołajczaka. Tym razem autor omawia szczegółowo całość trwających na przestrzeni wieków zmagań polsko-krzyżackich, od samych początków konfliktu aż do ostatecznego złamania potęgi zakonnej. Publikacja, obfitująca w liczne ciekawostki i mało znane fakty historyczne, wzbogacona jest licznymi ilustracjami, mapami oraz planami bitew.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!