Pozytywnie Zakręceni - Pozytywki Wielkopolski Pozytywnie Zakręceni - Pozytywki Wielkopolski

Pozytywnie Zakręceni - Pozytywki Wielkopolski (© Janusz Romaniszyn)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wybieramy najciekawszą Pozytywkę w Wielkopolsce! Jednym z celów akcji Patriotycznie Zakręceni jest promowanie pozytywnego myślenia o swoim regionie. Dlatego właśnie stworzyliśmy dla Was wyjątkową zabawę – Pozytywki. Jest to forma pozytywnego pokazania regionu w którym mieszkacie.

Może być to zdjęcie zachodu słońca na tle miasta, odnowionego osiedla lub po prostu miejsca, do którego chętnie wybieracie się z przyjaciółmi. Najważniejsze, aby całość oddawała pozytywny przekaz i zachęcała innych do lepszego postrzegania Wielkopolski,

Jeśli znacie takie miejsca lub czujecie, że w Waszym mieście dzieje się coś pozytywnego, weźcie udział w naszym plebiscycie!

Jak to zrobić? Wystarczy za pomocą specjalnej aplikacji kliknąć przycisk „dodaj obraz” i wybrać plik z komputera. Gdy zdjęcie się załaduje, za pomocą skalowania można ustawić jego położenie. Dodatkowo, klikając kursorem w obraz istnieje możliwość przesunięcia grafiki w górę lub w dół. Gdy zdjęcie zostanie odpowiednio ustawione, należy wpisać w polu po lewej stronie swój komentarz. Ważne jest, aby opis był adekwatny do załączonej grafiki, zawierał nazwę danego miasta oraz miał pozytywny przekaz. Tekst powinien automatycznie wyświetlić się pod obrazkiem.

Tak stworzoną pozytywkę należy umieścić w formularzu poniżej, aby zgłosić ją do konkursu. Na zgłoszenia czekamy do 14 marca. Etap głosownia potrwa od 10 do 18 marca.

Patriotycznie zakręceni - Stwórz Pozytywkę!

Patriotycznie Zakręceni - Zgłoś Pozytywkę

Autor najciekawszej pozytywki otrzyma w nagrodę w postaci bonu zakupowego do Tesco o wartości 100 zł

Dodatkowo jego Pozytywka zostanie opublikowana na pierwszej stronie gazety Nasze Miasto.

Skomentuj:

Patriotycznie Zakręceni - Wybieramy najciekawszą Pozytywkę w Wielkopolsce!

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!