Artykuł sponsorowany

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Personalizacja jest obecnie bardzo modna. Chcemy mieć biżuterię z wygrawerowanymi inicjałami lub sentencją, samochód w wybranej przez nas kombinacji kolorystycznej, buty szyte na zamówienie. Otaczające nas przedmioty mają świadczyć o naszym doskonałym guście i indywidualizmie. Dotyczy to także naszego mieszkania – chcemy, by nie tylko żyło nam się w nim dobrze i komfortowo, ale też, by było nasze, w każdym znaczeniu tego słowa i pasowało do naszej osobowości i stylu życia.

Zdaje sobie z tego sprawę coraz więcej firm deweloperskich. Jedną z nich jest poznański Ataner, który umożliwia swoim klientom zmiany w mieszkaniu na etapie projektu. Możemy zatem przestawiać ściany, połączyć kuchnię z salonem, powiększyć łazienkę, a także dostosować instalacje elektryczne i oświetleniowe do naszych potrzeb. Ściany wewnętrzne mogą być niskie lub sięgać do sufitu, proste lub wygięte w łuk – wszystko zależy od naszej wyobraźni.

Co więcej, w zmianach pomoże nam architekt, który doradzi nam jaka konfiguracja pokoi będzie dla nas najbardziej korzystna i jakie kolory ścian są teraz modne. Kupując mieszkanie w Atanerze możemy zatem skorzystać z profesjonalnej porady i pomocy.

Obecnie Ataner realizuje osiedle Marcelin na poznańskim Grunwaldzie, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego. Osiedle Marcelin składać się będzie z czterech monitorowanych części z systemem telewizji dozorowej i portierniami ochrony oraz podziemnymi halami garażowymi. Wewnętrzna część każdego z osiedli przeznaczona zostanie tylko dla mieszkańców i zagospodarowana będzie małą architekturą, placami zabaw i krzewami ozdobnymi. Ciekawa architektura uzyskana zostanie dzięki zróżnicowanej wysokości budynków – od 5 do 8 pięter. W pakiecie dla nabywców mieszkań przewidziany jest kolorowy wideofon. Do każdego mieszkania zostanie doprowadzony światłowód pozwalający na dostęp do szerokopasmowego Internetu. W budynkach zastosowana zostanie stolarka okienna PCV pięciokomorowa z żaluzjami zewnętrznymi (poza oknami fasadowymi). Dla całego Osiedla Marcelin przewidziane zostało centrum sportowe (z którego korzystanie jest bezpłatne dla mieszkańców), z siłownią i salą do aerobiku, wielofunkcyjne boisko, place zabaw dla dzieci oraz centralny plac z fontanną. Po męczącym dniu można odpocząć i porozmawiać z sąsiadami na ogólnie dostępnym placu, przy którym znajdą się latem ogródki z parasolami kawiarenek i restauracji. Ataner zadbał o to, aby pomiędzy budynkami pozostały istniejące tu od lat stare drzewa.

Drugą obecnie realizowaną inwestycją jest budynek w samym centrum Poznania, przy ul. Bóżniczej, blisko Starego Rynku.

Więcej na www.ataner.pl


Poradnik domowy

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Draza (gość)

mi sie marzy domek - też personalizowany, widizałam spoko szeregowce od invest complex w plewiskach i mozna je personalizować też więc spoczko.

ja (gość)

JAK ŁADNIE NA TYM OSIEDLU
Pod oknami zielen, na os, 3- maja w lublincu pod oknami stoją samochody,

mikki (gość)

Może ktoś zechce mi wytłumc=aczyć, po co ta cała ochrona??????????????????????????????????????