Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Praca biurowa większości z nas kojarzy się z wygodnym fotelem, kawą i luzem. Tak z pewnością myślą osoby, które wykonują pracę fizyczną,

Tymczasem praca w biurze może wiązać się z licznymi schorzeniami oraz z dużą dawką stresu. Niezwykle ważna jest też umiejętność zarządzania czasem.
Decydując się na taką pracę musisz uodpornić się na stresogenne sytuacje i nastawić się na dobrą organizację obowiązków zawodowych.


Szukasz pracy w biurze? Dziś prezentujemy najnowsze oferty dotyczące zatrudnienia w administracji biurowej. Sprawdź oferty pracy w serwisie praca.gratka :

praca w woj. dolnośląskim

praca w woj, kujawsko-pomorskim

praca w woj. lubelskim

praca w woj. lubuskim

praca w woj. łódzkim

praca w woj. małopolskim

praca w woj, mazowieckim

praca w woj. opolskim

praca w woj. podkarpackim

praca w woj. podlaskim

praca w woj. pomorskim

praca w woj. śląskim

praca w woj, świętokrzyskim

praca w woj.mazurskim

praca w woj. wielkopolskim

praca w woj. zachodniopomorskim

Czytaj także

  Komentarze (2)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  marion (gość)

  jeśli mowa o zarządzaniu czasem to polecam szkolenia.
  Organizuję różne szkolenia w swojej firmie i muszę powiedzieć, że efektywność wzrosła. Na bieżąco przeglądam stronę rekrutacyjna rewolucja. pl
  Polecam :)

  karina (gość)

  Bywa stresująca, ale myślę że dużo zależy od przełożonych. Ja szukałam na http://top-ogloszenia.net/Praca-11 i dobrze trafiłam. A co do schorzeń, no cóż prawda, ale przecież można robić sobie krótkie przerwy i się rozruszać. Ważne też żeby po pracy zapewnić sobie odpowiednią dawkę ruchu - wykupiłam karnet na basen, relaks i dbanie o zdrowie w jednym :)