Miasto Gniezno ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej z budżetu Miasta Gniezna na realizację zadań inwestycyjnych z zakresu ochrony środowiska polegających na trwałej zmianie ogrzewania opartego na paliwie stałym na ogrzewanie ekologiczne na terenie miasta Gniezna.

Program KAWKA: dotacje celowe na zmianę systemu ogrzewania
Miasto Gniezno zaprasza do składania wniosków na dofinansowanie likwidacji palenisk na paliwo stałe (węglowych, na drewno, brykiety, biomasę, itp), w tym pieców i kotłów stanowiących wyposażenie lokali mieszkalnych lub usługowych (w budynkach jedno- i wielo- rodzinnych) i przyłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej, zmianę ogrzewania na gazowe lub elektryczne.

Wnioski o udzielenie dotacji wraz z załącznikami należy składać w Urzędzie Miejskim w Gnieźnie, ul. Lecha 6 lub pocztą na adres ul. Lecha 6, 62-200 Gniezno, w dniach od 2 stycznia 2018 r. do 16 lutego 2018 r.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad udzielenia dotacji można uzyskać w Wydziale Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Gnieźnie ul. Lecha 6, pokój nr 47 lub pod numerami tel. (61) 426 04 75, (61) 426 04 76, (61) 426 04 77.

Regulamin jest dostępny tutaj

Prognoza pogody na najbliższe dni:

Źródło: TVN Meteo

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!