Reprezentacja Polski w Poznaniu - Przypominamy ostatnie mecze kadry [ZDJĘCIA]

SZKI
13 listopada 1991 roku biało-czerwoni grali w Poznaniu decydujący o awansie na Euro 1992 mecz z Anglią.

Musieliśmy wygrać. Niestety, skończyło się tylko na remisie 1:1. Zaczęło się obiecująco, bo od trafienia Romana Szewczyka, jednak w drugiej połowie pognębił nas odwieczny kat - Gary Lineker.

Na zdjęciu: Wyrównujący strzał Linekera. Anglia jedzie na Euro 1992. Polska zostaje w domu.
13 listopada 1991 roku biało-czerwoni grali w Poznaniu decydujący o awansie na Euro 1992 mecz z Anglią. Musieliśmy wygrać. Niestety, skończyło się tylko na remisie 1:1. Zaczęło się obiecująco, bo od trafienia Romana Szewczyka, jednak w drugiej połowie pognębił nas odwieczny kat - Gary Lineker. Na zdjęciu: Wyrównujący strzał Linekera. Anglia jedzie na Euro 1992. Polska zostaje w domu. Archiwum Polskapresse
We wtorek wieczorem "biało-czerwoni" zmierzą się na Bułgarskiej z Irlandią w spotkaniu towarzyskim. Stolica Wielkopolski to częsta arena starć naszej kadry. Jak spisywała się w ostatnich 25 latach reprezentacja Polski w Poznaniu? Przypominamy archiwalne mecze.