Takiego konkursu jeszcze nie było! Jeśli jeździsz na rowerze i kochasz swoje dwa kółka - Ty też możesz wziąć w nim udział! Już od 3 czerwca do 30 września czekamy na Twoje zgłoszenie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Takiego konkursu jeszcze nie było!
Jeśli jeździsz na rowerze i kochasz swoje dwa kółka - Ty też możesz wziąć w nim udział!
Już od 3 czerwca do 30 września czekamy na Twoje zgłoszenie.

Ogłaszamy unikatowy konkurs rowerowy Naszego Miasta. Opracuj swoją trasę rowerową i pokaż ją innym!

Najciekawsze trasy rowerowe, wraz z opisem i zdjęciami nagrodzonego autora będzie można podziwiać w specjalnie wydanym przewodniku "Rowerem przez Nasze Miasto".Takiej akcji jeszcze nie było! Wszyscy miłośnicy rowerów mogą podzielić się swoją pasją z innymi.

Wystarczy, że opracujesz swoją ulubioną trasę rowerową po swoim regionie. Trasa musi jedynie znajdować się na terenie Twojego województwa - reszta zależy od Ciebie!

Trasa może zarówno przebiegać przez miasto, jak i tereny leśne. Możesz zaproponować jazdę po ścieżkach rowerowych, ulicy czy leśnych drogach. Wszystkie drogi, pozwalające na jazdę rowerem mogą stać się Twoją trasą rowerową!


By opracować autorską trasę rowerową należy przysłać szczegółowy opis trasy. Można w nim opisać ciekawe miejsca, które znajdują się na trasie. Opis powinien też zawierać techniczne informacje dotyczące: długości i trudności trasy, możliwych podjazdów, czasu jaki potrzebny jest do jej przejechania itp. Można też przysłać mapkę z zaznaczoną trasą rowerową (może to być skan lub zdjęcie mapy z naniesioną trasą lub mapa google).

Mapka z zaznaczoną trasą nie jest jednak warunkiem niezbędnym. W przypadku braku takiej mapki konieczne jest dołączenie szczegółowego opisu trasy.

Dodatkowym atutem opracowanej przez Ciebie trasy rowerowej będą zdjęcia i krótkie filmiki, na których zaprezentujesz fragment swej trasy. Filmiki uprzednio należy zamieścić na serwisie youtube.pl i przysłać do nas jedynie kod.

Opracowane trasy rowerowe należy przysyłać na adres mailowy: rowery@naszemiasto.pl

W tytule maila należy podać województwo, na terenie którego znajduje się trasa. Do wiadomości należy koniecznie dołączyć opis trasy oraz podać swoje dane kontaktowe.

Przysłane przez Was propozycje tras wezmą udział w plebiscycie. Najciekawsze trasy znajdą się w specjalnie przez nas wydanym przewodniku "Rowerem przez Nasze Miasto". Dodatkowymi nagrodami dla osób wyróżnionych w konkursie będą akcesoria rowerowe.

W konkursie wyróżnimy 10 osób. Wyróżnione osoby otrzymają cenne nagrody.

Zapraszamy wszystkich amatorów rowerowych wypraw do wzięcia udziału w naszym konkursie!

Wybierzmy się wszyscy "Rowerem przez Nasze Miasto"!

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!