Młody mężczyzna wyskoczył z okna jedenastego piętra wieżowca na os. Piastowskim w Gnieźnie. Do zdarzenia doszło dziś około godz. 17.00. Prokuratura ustala okoliczności i przyczyny.

Samobójstwo na Winiarach. Młody mężczyzna wyskoczył z 11 piętra

-Jedliśmy obiad, kiedy syn zauważył przez okno, że leci coś z góry. Wyszliśmy natychmiast na zewnątrz. Przed klatką leżał mieszkaniec naszego bloku. Miał zmiażdżoną czaszkę. To był okropny widok. Zadzwoniliśmy na policję. To młody mężczyzna, ma nieco ponad 30 lat - twierdzi jeden z naocznych świadków zdarzenia.

Według nieoficjalnych informacji, mężczyzna prawdopodobnie wyskoczył z 11. piętra, z okna klatki schodowej. Podczas upadku uderzył o daszek znajdujący się nad wejściem do klatki schodowej bloku nr 7 na os. Piastowskim. Nie miał szans na przeżycie.

Na miejsce zdarzenia przyjechali strażacy, funkcjonariusze policji, a nieco później prokurator. Policjanci i strażacy zabezpieczyli teren. Ustalane są przyczyny oraz okoliczności zdarzenia.

Katarzyna Szaulińska o próbach samobójczych wśród młodzieży: Często młodzież podejmuje takie decyzje impulsywnie


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!