W marcu w Szkole Podstawowej nr 8 odbył się międzyszkolny konkurs czytelniczy pod hasłem – „Baśnie nie tylko Andersena”. Wzięli w nim udział uczniowie klas czwartych z gnieźnieńskich szkół podstawowych.

SP 8 Gniezno: kto najlepiej zna się na baśniach?


Z tej okazji do „Ósemki” przybyły Wróżki, Czerwone Kapturki, Księżniczki, Baby Jagi i inne postaci z baśni. Wszystko po to, by wykazać się wiedzą na temat baśni i sprawnością fizyczną, a przede wszystkim by się dobrze bawić. Uczestnicy turnieju sprawnie odpowiadali na pytania, odgadywali tytuły baśni na podstawie zgromadzonych rekwizytów, grali w kalambury i układali puzzle.

Uczniowie musieli również szybko pokonać tor przeszkód, trafnie rzucić do celu oraz wykazać się zręcznością. Konkurencje odbywały się przy gorącym dopingu publiczności. I miejsce w turnieju zajęła SP 3, II miejsce SP 12, natomiast III miejsce zdobyła SP 6.

Wszystkim czwartoklasistom serdecznie gratulujemy wiedzy oraz umiejętności wspólnej zabawy i już dziś zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie czytelniczym!

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!