9 z 45 aut, na które można głosować w plebiscycie SUPER MOTO 2013 9 z 45 aut, na które można głosować w plebiscycie SUPER MOTO 2013

9 z 45 aut, na które można głosować w plebiscycie SUPER MOTO 2013 (© Fot. materiały producentów)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Rozpoczynamy plebiscyt SUPER MOTO 2013, w którym wspólnie z Wami wybierzemy najlepszy samochód roku. O laur zwycięzcy ubiega się 45 aut, które miały premierę handlową w ubiegłym roku. Głosowanie rozpoczęte! Wybierz!

Na stronie poznan.naszemiasto.pl ruszył plebiscyt SUPER MOTO 2013 na najlepszy samochód roku 2013. Do udziału w nim zapraszamy razem z największymi targami motoryzacyjnymi w Polsce - poznańskim Motor Show. Na państwa głosy czeka 45 aut osobowych, które w ubiegłym roku trafiły na polski rynek.

TU MOŻESZ ODDAĆ GŁOS NA SUPER AUTO 2013

Uroczyste ogłoszenie wyników odbędzie się podczas Motor Show, 30 marca 2014 roku. Na targi zapraszamy już dziś - odbędą się one w dniach 27-30 marca na MTP.

Na stronie poznan.naszemiasto.pl ruszył plebiscyt SUPER MOTO 2013 na najlepszy samochód roku 2013.


Głosować na najlepszy samochód można na trzy sposoby. Pierwszy z nich to klikanie na wybrany pojazd na stronie poznan.naszemiasto.pl. Jeden "klik" to 1 punkt, a dziennie można zagłosować 5 razy.

Można też głosować przez aplikację Facebook. W tym przypadku jeden głos to 3 punkty, a dzienny limit wynosi 5 głosów.

Trzecia możliwość to zakup e-wydania "Głosu Wielkopolskiego" poprzez wysłanie SMS-a na nr 72355. Treść każdego z nich jest inna w zależności od auta - podajemy ją na stronie plebiscytu. Jeden SMS to 7 punktów. Dziennie można oddać dowolną ilość głosów. Koszt zakupionego tak e-wydania to 2,46 zł brutto.

Trzy razy w tygodniu będziemy informować o aktualnych wynikach rywalizacji i prezentować biorące w niej udział samochody.

Od państwa zależy, które auto wygra plebiscyt. Zapraszamy do głosowania.

Skomentuj:

Super Moto 2013 - głosowanie rozpoczęte!

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!