Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi w kinach a my wspominamy dawną księżniczkę... Leią chciała być niejedna nastolatka. W postać słynnej córki Anakina Skywalkera i Padmé Amidali, a także siostry Luke’a Skywalkera wcieliła się Carrie Fisher.


Hallo

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Tomi (gość)

Uroda młodej Carrie dość przeciętna, ale z wiekiem stała się piękną dojrzałą kobietą.

jko (gość)

to byla najpiękniejsza postac gwiezdnych wojen ale tak jak gwiezdne wojny tak i ona doczekala swojego koncowego przeznaczenia zawsze powtarzala mediom ze byla to jej swiatowa przygoda zapamiętajmy ja dobrze zwlaszca z jej pierwszej oryginalnej tej samej roli w czasie komunizmu kiedy kino bylo potęgą a placilo sie dolarami amerykanskimi star wars imperium a wader był postacią reprezentujaca cale zlo nie znanym jeszcze jako anakin skywalkere ratujący republikę matki i jedi ojczymajakby tamto mocarstwo nigdy mialo nie powstac a czarni sithowie nigdy nie byli grzeczni wobec mocy ciemnej stony dlatego warto obejrzec jej ostatnie przeslanie-testament republiki obi -one -kenobi pozdrawia szczesliwego 2018roku.planetarianie ziemi miasto wrocław POLSKA.

gość (gość)

nie miała konkurencji pod względem urody... jak Angela Merkel, najpiękniejsza kanclerz Niemiec :)