Turniej na kortach Szkoły Tenisa TP

Paweł Brzeźniak
Szkoła tenisa TP
Szkoła tenisa TP materiał nadesłany
W sobotę i niedziela na kortach Szkoły Tenisa TP w Gnieźnie odbył się kolejny turniej z cyklu o Mega Puchar Prezydenta Jacka Kowalskiego.

Po zaciętych meczach, w przyjemnej sportowej atmosferze wyłoniono zwycięzców. Wśród dziewczynek zwyciężyła Weronika Ewald z Łęczycy pokonując Emilkę Alkowską z Świerczewa 4:3 (7:5) 4:0 . Trzecie miejsce zajęły zawodniczki UKS Smecz Gniezno Nicole Puchalska i Oliwia Kasprzyk. Wśród chłopców zwyciężył dotąd niepokonany w całym cyklu Jakub Piątkowski z Inowrocławia który pokonał w finale Krzysia Janusz z Fabianowo Sport& Beauty Poznań 4:0 4:2 . Trzecie miejsce zajęli Mateusz Śledź i Aleksander Woźniak z tego samego klubu.