Klienci, którzy kupili maszynkę do strzyżenia włosów i brody w Lidlu Silvercrest powinni szybko oddać ją do sklepu. Urządzenie zostaje wycofane ze sprzedaży ze względu na błąd produkcyjny.

Na stronie internetowej Lidla pojawił się komunikat o wycofaniu "maszynki do strzyżenia włosów i brody z komorą próżniową SHBV 800 A1" marki Silvercrest o numerze 290952.

W przypadku pojedynczych urządzeń nie można wykluczyć prawdopodobieństwa wystąpienia pożaru i eksplozji podczas ładowania lub dalszego korzystania z nich. W związku z tym firma TARGA GmbH prosi wszystkich klientów o zastosowanie się do niniejszego wycofania i zaniechanie dalszego użytkowania urządzenia.


Maszynka sprzedawana była w sklepach Lidl w Polsce od 14 grudnia 2017. Produkt można zwrócić w każdym sklepie Lidl bez okazywania paragonu, a koszt jego zakupu zostanie zwrócony.

Zobacz też: Tajemnicze urządzenie na Starym RynkuWycofanie dotyczy wyłącznie produktu „Maszynka do strzyżenia włosów i brody z komorą próżniową SHBV 800 A1“ marki „Silvercrest“ o numerze 290952 (patrz tabliczka znamionowa na spodzie urządzenia). Pozostałe artykuły marki „Silvercrest”, a zwłaszcza inne produkty firmy TARGA GmbH, nie są objęte wycofaniem.

Firma TARGA GmbH przeprasza nabywców wspomnianego artykułu za powstałe niedogodności.

Zobacz też magazyn Info z Polski


Biznes

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!