Porwanie i zabójstwo Krzysztofa Olewnika, syna właścicieli zakładu mięsnego w Drobinie, wstrząsnęło całą Polską, ale... nie od razu. Jak doszło do tych zdarzeń? Dlaczego sprawa nabrała rozgłosu dopiero po kilku latach, ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Porwanie i zabójstwo Krzysztofa Olewnika, syna właścicieli zakładu mięsnego w Drobinie, wstrząsnęło całą Polską, ale... nie od razu. Jak doszło do tych zdarzeń? Dlaczego sprawa nabrała rozgłosu dopiero po kilku latach, gdy pierwszy ze skazanych porywaczy popełnił w więzieniu samobójstwo? Kto, jak i przeciwko komu próbuje manipulować sprawą, nagłośnioną przez media i roztrząsaną przez polityków różnych opcji? Co przeszła rodzina Olewników?
Autorzy opowiadają całą historię, wyjawiają nieznane okoliczności, cytują zeznania świadków, opinie prawników, opisują kulisy wciąż trwającego śledztwa.
Sylwester Latkowski, Piotr Pytlakowski, Olewnik. Śmierć za 300 tysięcy, Świat Książki, cena 24, 90 zł.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!