Wydarzenia dnia w skrócie, czyli tym 4 marca żyła Wielkopolska. Zobaczcie, o czym pisali dzisiaj dziennikarze serwisu Nasze Miasto. Oto przegląd najważniejszych i najciekawszych wydarzeń w regionie.

Czytaj także

  Komentarze (3)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Bodek (gość)

  Najlepiej napisać że nowoczesny i wszystko jasne. Może lepiej spytać, dlaczego taki zagęszczony i inny niz na pierwotnych projektach. mamy jak w banku samochody na wszystkich okolicznych trawnikach i 5 pieter żywego betonu reklamowanego jako osiedle ekologiczne. Miało być tak pięknie a wyjdzie jak zwykle inicjatywy Rysia Wielkiego...

  Polak (gość)

  Lemingi oskarżają Putina o wszystkie kleski tego świata. Nie widzą jednak że przewrót na Ukrainie to podręcznikowy zamach stanu. Przecież Janukowycz został wybrany w demokratycznych wyborach. Teraz Ci sami ludzie obalili jego rządy? Czy Putin spowodował ten chaos? NIE. To zachód sprowokował Ukraińców do takich śmiałych posunięć. Ukraińcy są zaślepieni obietnicami lepszego jutra a zostaną z ręka w nocniku. Dziwi mnie polski rząd ktory tak wspiera banderowców i nacjonalistów czyli tych którzy prowadza antypolską politykę. Lemingi, naiwni ludzie otwórzcie oczy. Zacznijcie samodzielnie analizowac wydarzenia a nie łykacie wszystko co zobaczycie w polkskich mediach które juz dawno utraciły obiektywizm.