Dziś rano samochód osobowy wypadł z drogi w Folwarku w gminie Witkowo. Dwóch pasażerów zabrano do szpitala na obserwację.Na miejscu wypadku pracowała straż pożarna, policja i pogotowie z Gniezna.

Wypadek miał miejsce w Folwarku koło Witkowa dziś przed 7.00. Seat Ibiza jechał od strony Trzemeszna w kierunku Witkowa.

Na miejsce wypadku dyspozytor wysłał straż pożarną z Gniezna i Witkowa, pogotowie ratunkowe i policję. Ratownicy zastali samochód leżący na boku. Dwie osoby samodzielnie wyszły z pojazdu.Kierowcę po wypadku z samochodu ewakuowali strażacy.

Według wstępnych ustaleń policji przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. Seat Ibiza wpadł w poślizg na zakręcie, wypadł z drogi i przewrócił się na bok. Według policji przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków na drodze

27-letni kierowca nie odniósł obrażeń, dwaj pasażerowie spędzili kilka godzin na obserwacji w szpitalu w Gnieźnie. Jak informuje rzecznik gnieźnieńskiej policji, kierujący samochodem był trzeźwy.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!