Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kierujący samochodem osobowym na prostym odcinku drogi uderzył w drzewo. Policjanci podejrzewają, że 39-latek siedzący za kierownicą auta był nietrzeźwy. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 192 w okolicach miejscowości Działyń.

Z wstępnych ustaleń Policji wynika, że 39-letni mieszkaniec gminy Łubowo kierując Oplem Corsa jadąc od strony Obory w kierunku Działania na prostym odcinku drogi zjechał na lewy pas ruchu, a następnie do rowu uderzając w przydrożne drzewo. Mężczyzna z urazem stawu łokciowego, stawu barkowego oraz prawego uda został przewieziony do szpitala w Gnieźnie. W trakcie wykonywania czynności funkcjonariusze wyczuli silną woń alkoholu od 39-latka. Pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Auto zostało zabezpieczone na parkingu depozytowym.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!