Do groźnego wypadku doszło w sobotni wieczór dnia 9 czerwca o godz. 18.50. Auto uderzyło w drzewo w miejscowości Imiołki. Podróżowało nim 5 osób. Wszyscy trafili do szpitala. Dziewczynkę z najpoważniejszymi obrażeniami przetransportowano śmigłowcem LPR.

Wypadek w Imiołkach. 5 osób trafiło do szpitala, w tym dziewczynka, która została przetransportowana śmigłowcem
Na miejsce zdarzenia zadysponował 4 zastępy m.in. z Gniezna, Kiszkowa, Kłecka i Łubowa, ponieważ z informacji od zgłaszającego wynikało, że samochodem osobowym, który uderzył w drzewo podróżowało 5 osób w tym dzieci.

Po przybyciu strażaków na miejsce informacje potwierdziły się. Kierujący i czwórka dzieci znajdowały sie pod opieką ZRM. Do jednej z poszkodowanych dziewczynek wykonano dostęp narzedziami hydraulicznymi, celem bezpiecznego wydobycia z pojazdu.

W wyniku zdarzenia 4 osoby zostały przetransportowane przez ZRM do SOR w Gnieźnie, zaś dziewczynka z najpoważniejszymi obrażeniami przez śmigłoweiem LPR z zorganizowanego lądowiskach na "polach lednickich".

Na czas działań droga gminna w miejscowości Imiołki została zablokowana. W działaniach udział brało: 18 strażaków, Zespół Ratownictwa Medycznego, policja i LPR.

Źródło: PSP Gniezno

Z regionu

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!