Jedna osoba zginęła, cztery natomiast zostały ranne i odwiezione do szpitala - to wstępny bilans wypadku, do którego doszło w poniedziałek w miejscowości Komorowo, gm. Kłecko.

W zdarzeniu udział brały trzy pojazdy - fiat cc, renault laguna oraz vw transporter. Osoba, która straciła życie to kierowca fiata. Na razie nie wiadomo jak doszło do wypadku. Naczelnik gnieźnieńskiej drogówki - Sławomir Sikorski - nie wyklucza, że przyczyną mogła być nadmierna prędkość. - Wyjaśniamy wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Policjanci pracują pod nadzorem prokuratora - powiedział krotko po wypadku S. Sikorski. Wówczas nie wiadomo było jeszcze nie tylko co przyczyniło się do tragedii ale także kto brał w niej udział. Wiadomo było tylko, że w samochodach łącznie podróżowało sześć osób, obrażeń nie odniósł kierowca vw. Droga była przez około dwie godziny zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Genek (gość)

"Policja wyznaczyła objazdy" - dobre sobie. Akurat zajechałem tam, jak już 'cinkusia' mieli na lawecie i zaczeli wciągać lagunę, i policja żadnego objazdu nie "organizowała" kierowcy sami musieli sie nawracać jak juz dojechali do wypadku. A kierowcy ciężarówek musieli stać i czekać.