W dniach od 31.05 do 02.06.2018r. w Ergo Arenie w Gdańsku odbył się XVIII Ogólnopolski Puchar Dzieci w Tradycyjnym Karate-Do. W Pucharze uczestniczyły cztery zawodniczki AKT „Samuraj” Gniezno sekcja Trzemeszno.

Na podium czyli 3 miejscu stanęła Aleksandra Arczewska - 8 kyu (żółty pas) startująca w kata indywidualnym dziewcząt, w tej samej konkurencji startowała Marcelina Ciesielska. Miejsce czwarte zdobyła Maja Barczak – 4 kyu (niebieski pas) także w konkurencji kata indywidualne dziewcząt. Czwartą uczestniczką była Wiktoria Nowicka – 6 kyu (zielony pas) biorącą również udział w kata indywidualnym dziewcząt. Dziewczęta miały sporą konkurencję, gdyż uczestników było około 1000 z całej Polski ale dzielnie walczyły i z godnością reprezentowały AKT „Samuraj” Gniezno.

W tych dniach odbywał się także Puchar Europy, nasz kraj reprezentowała m.in. Klaudia Piórek zawodniczka z Gniezna. Niestety zabrakło trochę szczęścia, tym razem bez medalu.

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!