Wypowiedzi trenerów po meczu Lech Poznań - Polonia Warszawa Jacek Zieliński (szkoleniowiec Lecha) Nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, że ten mecz tak się potoczy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wypowiedzi trenerów po meczu Lech Poznań - Polonia Warszawa

Jacek Zieliński
(szkoleniowiec Lecha)

Nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, że ten mecz tak się potoczy. Zabrakło nam konsekwencji, bo Rengifo przy prowadzeniu 1:0 powinien zdobyć drugiego gola. Stało się jednak inaczej. Niestety popełniliśmy mnóstwo błędów w obronie. Takie błędy nie powinny nam się przydarzyć. Paradoksalnie Polonia strzelała dzisiaj na naszą bramkę pięć razy i zdobyła cztery gole. Cóż, musimy szybko zapomnieć o tej porażce, bo w czwartek czeka nas mecz pucharowy z Club Brugge.

Jacek Grembocki
(szkoleniowiec Polonii)

Graliśmy dziś z bardzo mocnym przeciwnikiem, spisaliśmy się jednak dobrze, a w końcówce meczu bardzo dobrze. Mieliśmy oczywiście szczęście, że graliśmy w przewadze po czerwonej kartce dla Sławomira Peszko. Gole w końcówce to konsekwencja kontrataków. Bardzo cieszę się z tych trzech punktów. Na pewno zadanie ułatwił nam dziś brak Roberta Lewandowskiego, bo gdyby grał w parze z Hernanem Rengifo, wtedy byłoby dużo trudniej.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!