Wybierz region

Wybierz miasto

  Organek

  Klub muzyczny Młyn
  Gniezno, ul. Franklina Roosevelta/50

  20:00 Niedziela, 25 stycznia

  • 20zł

  Organek

  Tomasz Organek (ur. 30 listopada 1976 w Suwałkach) - wokalista, autor tekstów i gitarzysta. Kształcił się muzycznie na Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej grając na gitarze elektrycznej. Jest jednym z założycieli zespołu SOFA.
  Współpracuje z O.S.T.R.
  ØRGANEK to trio powołane do życia przez jego lidera - autora tekstów oraz kompozycji, gitarzystę i wokalistę – Tomasza Organka. Stały skład uzupełniają: basista Adam Staszewski oraz perkusista Robert Markiewicz. Twórczość grupy charakteryzuje się wyrazistymi tekstami opisującymi teraźniejszość, osadzonymi w pełnej cytatów i historycznych odniesień muzyce. W maju 2014 roku ukazał się, zawierający jedenaście autorskich utworów, album grupy pt. „Głupi”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Świąteczna klasa

  Świąteczna klasa