Dodaj zdjęcie profilowe

avatarBart

Gniezno

Obrączkowanie ptaków na Stawach Kiszkowskich - Weekend II

2014-07-16 08:31:10

Wiesz jak wygląda łozówka? Wiesz czym się różni trzciniak od trzcinniczka? A może pierwszy raz słyszysz te nazwy?! Jeśli lubisz ptaki, chcesz dowiedzieć się czegoś o nich to koniecznie musisz wziąć udział w obozie obrączkarskim na Stawach Kiszkowskich. Będzie to niepowtarzalna okazja aby zobaczyć z bliska a nawet dotknąć kilkadziesiąt gatunków ptaków. Udział w obozie jest bezpłatny. Nie ma ograniczeń wiekowych. Wystarczy do nas przyjść. Dla chętnych możliwy nocleg w namiocie we własnym zakresie. W przypadku złej pogody tj silnego deszczu lub wiatru obóz odbędzie się w innym terminie.
Gdzie?
Stawy Kiszkowskie
Kiedy?
Start 18 lipca godz 18 - koniec 20 lipca godz 18.
Jak do nas trafić?
Jadąc z Kiszkowa kierować się na Gniezno. Po 600 metrach od głównego skrzyżowania skręcić w lewo na Brudzewko. Samochód najlepiej zostawić przy wieży widokowej znajdującej się 200 m od głównej drogi. Stamtąd iść pieszo groblą wzdłuż stawu w kierunku Brudzewka.
Organizator:
Inicjatywa Działaj Lokalnie „Poznajmy Świat”
Kontakt pod adresem : stawykiszkowskie@wp.pl
Projekt „Ptaki z sieci ptakami w ręku” sfinansowano ze środków programu Działaj Lokalnie VIII Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z Ośrodkiem Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Światowid.

Jesteś na profilu Bart - stronie mieszkańca miasta Gniezno. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj