Dodaj zdjęcie profilowe

avatarBartosz Borowiak

Gniezno
Witamy w kłeckim grodzie - portalu, o wczesnośredniowiecznym grodzie w Kłecku, stworzonym przez pasjonatów historii.

Promocja biografii Czesława Antoszewskiego

2013-09-07 12:54:33

14 września sedecznie zapraszamy na promocję biografii Czesława Antoszewskiego, autorstwa dr Elżbiety Urbaniak, wnuczki bohatera wydanej publikacji. Promocja rozpocznie się o godz. 16.00 w kościele parafialnym w Kłecku, towarzyszyć jej będzie wystawa zdjęć poświęcona Cz. Antoszewskiemu i kłeckiemu szkolnictwu w okresie międzywojennym.

Publikacja opowiada historię kłeckiego nauczyciela, któremu udało się zbiec z miejsca wykonywania wyroków śmierci na cywilnych obrońcach Kłecka oraz jego dalsze wojenne perypetje. Cena publikacji to 10 zł. W trakcie promocji będzie można również nabyć koszulki okolicznościowe Kłecka Miasto Bohater. Serdecznie zapraszamy Redakcja portalu grodklecko.pl, Parafia pw. św. Jerzego i św. Jadwigi w Kłecku, Towarzystwo Miłośników Kłecka i Ziemi Kłeckiej.

Jesteś na profilu Bartosz Borowiak - stronie mieszkańca miasta Gniezno. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj