Remont przejazdu na Kuźnikach
- MPK Wrocław informuje, że w związku z awaryjnym remontem przejazdu kolejowego na ulicy Kołobrzeskiej i zamknięciem odcinka na wysokości przejazdu, w okresie od 19 do 22 i od 26 do 29 stycznia obowiązywać będą zmiany w kursowaniu dwóch linii autobusowych – mówi Aleksander Hutyra z biura prasowego MPK Wrocław.
Linia nr 149
Autobusy linii 149, po korekcie rozkładu jazdy, będą zatrzymywały się na następujących przystankach:
- w stronę Kuźnik na przystankach Chociebuska, Hermanowska NŻ, Kuźniki.
- w stronę placu Grunwaldzkiego na przystankach Kuźniki (numer słupka 12903), Kuźniki (numer słupka 12906), Hermanowska NŻ, Chociebuska.
Dokładne trasy kursów:
- PLAC GRUNWALDZKI – pl. Grunwaldzki - Norwida – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska - Robotnicza – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska - Kołobrzeska – KUŹNIKI
- KUŹNIKI – Hermanowska – Chociebuska – Gubińska - Strzegomska – Robotnicza – Marchijska - pl. Orląt Lwowskich – Podwale – Świdnicka – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego - pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (ominięcie wyspy centralnej) – pl. Grunwaldzki– PLAC GRUNWALDZKI
Linia numer 129:
Autobusy linii 129, po korekcie rozkładu jazdy, będą zatrzymywały się na następujących przystankach:
- W stronę lotniska na przystankach Kuźniki (stacja kolejowa), Kuźniki, Hermanowska NŻ, Rogowska (Ośrodek sportu), Wrocław Nowy Dwór (P+R), Kołobrzeska
- W stronę Poświęckiej (Ośrodek zdrowia) na przystankach Kołobrzeska, Wrocław Nowy Dwór (P+R), Rogowska (Ośrodek sportu), Hermanowska NŻ, Kuźniki
Dokładne trasy kursów:
- POŚWIĘCKA (OŚRODEK ZDROWIA) – Poświęcka – Kuklińskiego – Żmigrodzka – Broniewskiego – Bałtycka – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Jerzmanowska – Piołunowa – Kaczorowskiego – Brzezińskiego – Rondo 4 czerwca 1989 roku – PORT LOTNICZY
- PORT LOTNICZY – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Brzezińskiego – Kaczorowskiego – Piołunowa – Jerzmanowska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Bałtycka – Broniewskiego – Żmigrodzka – Kuklińskiego – Poświęcka – POŚWIĘCKA (OŚRODEK ZDROWIA)
W tym miejscu remontowany jest przejazd kolejowy:
Zobacz też:
Atak migranta na granicy. Ranny polski żołnierz
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?