Drzwi Otwarte Online 2021 w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium

Materiał informacyjny GSW Milenium
Udostępnij:

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium zaprasza maturzystów oraz wszystkich kandydatów na studia na Drzwi Otwarte Online 2021! Wydarzenie jest zaplanowane na najbliższy poniedziałek, 27 września o godzinie 18:00 na fanpage’u uczelni, gdzie będzie prowadzona relacja na żywo.

To niepowtarzalna okazja na „odwiedzenie” GSW Milenium. Organizatorzy zapowiadają między innymi spacer po uczelni, który pozwoli na zapoznanie się przyszłym studentom z infrastrukturą przy ul. Okulickiego 3a w Gnieźnie oraz przy ul. Kcyńskiej 48 w Wągrowcu. Wywiady z zaproszonymi gośćmi przybliżą kandydatom poszczególne kierunki, nowe inwestycje w Milenium, zagadnienie praktyk studenckich, rekrutacji i wiele wiele więcej. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań na czacie w trakcie trwania wydarzenia.

W ofercie edukacyjnej Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium znajdują się studia I stopnia (3-letnie licencjackie), II stopnia (2-letnie magisterskie) oraz 5-letnie studia jednolite magisterskie. Kandydaci mają do wyboru wachlarz specjalności na Kierunku Pedagogika oraz Zarządzanie. Studia w Milenium są prowadzone w trybie niestacjonarnym, a zjazdy odbywają się wyłącznie w soboty i niedziele raz na dwa tygodnie. Atutem często wymienianym przez studentów oraz absolwentów Milenium jest praktyczny wymiar studiowania. Nacisk na kształcenie przygotowujące do wyzwań przyszłego zawodu oraz wykładowcy-praktycy, przekazujący studentom fachową wiedzę popartą przykładami z własnej kariery zawodowej to według Milenium klucz do sukcesu.

Jeżeli jeszcze wahasz się, jakie studia wybrać, koniecznie sprawdź ofertę GSW Milenium!

Zapraszamy na Drzwi Otwarte Online 2021!
Kiedy? 27 września 2021, godzina 18:00
Gdzie? Fanpage @GSW.Milenium
Do zobaczenia w Milenium!

Dodaj ogłoszenie